Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 lutego 2015 imieniny: Anastazji, Gabriela, Honoryny

Pomóż im!

Ósmy Kolor Tęczy
Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Reklama

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Objaśnienie znaków

A - nie kursuje w niedziele i święta
B - nie kursuje w soboty
D - nie kursuje 24,25,26,31.12 i 01.01, w Wielką Sobotę i dwa dni Św. Wielkanocnych
E - nie kursuje w okresie wakacji szkolnych
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
G - nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
L - nie kursuje 25.12, 26.12 i 01.01 oraz w 1 i 2 Dzień Św. Wielkanocnych
N - nie kursuje w I dzień Bożego Narodzenia i 1 Dzień Wielkanocy
O - kursuje w okresie letnich ferii
P - kurs pospieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
(S) - nie kursuje w Sylwestra
U - nie kursuje 25.12, Nowy Rok i 1 Dzień Wielkanocy
W - nie kursuje 1.11
X - kurs objęty CAŁKOWITĄ telefoniczną rezerwacją miejsc, przedsprzedażą przez internet lub w kasach biletowych
Z - kursuje w piątki i niedziele
a - nie kursuje w II Dzień Świąt Bożego Narodzenia
c - nie kursuje w Wigilię Bożego Narodzenia, Wielkanocy oraz Nowy Rok
d - nie kursuje w niedziele
g - nie kursuje w Wigilię i Wielką Sobotę
i - kursuje w dni poświąteczne
m - nie kursuje 24 i 31 grudnia
n - nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
p - kursuje od piątku do niedzieli
q - kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz sobót
r - kursuje od piątku do poniedziałku
ł - nie kursuje 2 stycznia
u - nie kursuje 1 i 3 maja oraz w Boże Ciało
(u) - kursuje w wakacje
v - nie kursuje w soboty w okresie wakacji i ferii szkolnych
y - nie kursuje 23.12 i w Wielki Piątek
+ - kursuje w dni świąteczne
1 - kursuje w poniedziałki robocze
1,5 - kursuje w poniedziałki i piątki
1,5,6,7 - kursuje w poniedziałki, piątki, soboty i niedziele
1-6 - kursuje od poniedziałku do soboty
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki robocze
6,7- kursuje w soboty i niedziele
6-1 - kursuje w soboty, niedziele i poniedziałki
7 - kursuje w niedziele
8 - kursuje w poniedziałki z Lublina do Sokołowa
% - kursuje z czwartku na piątek i z soboty na niedzielę

Na skróty

31

mar

2012

Rozkład jazdy BUS i PKS w Radzyniu Podlaskim

Drukuj

Aktualizacja 14.10.2013. Objaśnienie znaków znajdziesz w prawej kolumnie. W nawiasie przy godzinie odjazdu umieszczono symbol przewoźnika. Spis znajduje się pod rozkładem.

 

KIERUNEK PRZEZ ST. GODZINY ODJAZDÓW
BEDLNO   6 8:05(12)FG, 11:25(12)FG
BEŁCZĄC Czemierniki 5 14:20(12)FG
BEŁCZĄC Lichty 5 15:30(12)F
BIAŁA PODLASKA Kąkolewnica - Międzyrzec Podlaski 3 6:45(12)F, 7:02(2)U, 7:41(5)Lg1-6, 9:15(6)LG1-6, 9:47(2)U, 10:12(2)U1567, 10:22(2)U, 10:57(2)UA1-6, 11:05(5)Lg1-7, 11:30(5)L1-7, 12:01(2)UA1-6, 12:10(5)Lg(S)1-7, 12:29(5)LgES1-6, 12:46(5)LgS1-6, 13:01(5)L(S)1-7, 13:25(6)L, 13:50(10)S, 14:20(16)ac, 14:53(5)L(S)1-7, 16:05(16)E, 16:30(2)U, 16:49(2)U, 16:56(5)Lg1-7, 17:32(2)Ug, 17:50(6)L, 18:16(5)Lg(S)1-7, 18:41(5)Lg(S)1-7, 19:12(2)Ug, 19:28(5)Lg(S)1-7, 20:00(6)L, 20:36(5)LgS1-7, 21:20(2)Ug567
BIAŁYSTOK Biała Podlaska 3 15:15(12)P
BIAŁYSTOK Łosice - Siemiatycze 3 3:25(7)567DP /od 1.07 do 29.09 kursuje codziennie/, 11:18(18)DP, 12:50(7)PU, 17:10(4)PNnX
BRZOSTÓWIEC   6 7:33(12)S, 13:15(12)S
BRZOZOWICA Kąkolewnica - Polskowola 5 14:45(12)S
CZEMIERNIKI   5 15:30(12)F
GĄSIORY Żabików 6 14:25(12)S
GIŻYCKO Siedlce -  Łomża 1 9:00(16)5my, 9:00(16)567,O
GŁÓWNE Płudy II 4 15:40(12)S
KĄKOLEWNICA Turów 3 5:19(1)L1-5, 6:39(1)L1-5, 7:54(1)L1-5, 9:49(1)L1-5, 11:54(1)L1-5, 14:14(1)L1-5, 15:44(1)L1-5, 17:19(1)L1-5
KOMARÓWKA Bezwola - Wohyń 5 6:45(5)F(S), 13:20(5)F(S)
KRYNICA ZDRÓJ Lublin - Rzeszów - Nowy Sącz 2 20:20(7)567DP /od 1.07 do 29.09 kursuje codziennie/
LUBARTÓW Bełcząc - Ostrówek Kol. 2 7:30(5)DWE1-5, 13:05(5)DW1-5
LUBARTÓW Wygnanów - Ostrówek Kol. 2 12:15(5)DW1-6, 15:35(5)DW1-5
LUBLIN Kock 2 5:30(12)U, 6:01(2)U, 6:14(5)WLg1-7, 6:34(6)L,  6:54(5)WLg(S)1-7, 7:04(8)1i, 7:10(12)6,7N, 7:46(2)U, 8:02(5)WLgSE1-6, 8:09(5)WLg(S)1-7, 8:44(5)WL(S)1-7, 9:15(12)F, 9:16(2)U, 9:25(15)U, 9:28(5)WLgE(S)1-6, 9:54(5)WL(S)1-7, 10:15(12)F, 10:15(2)U, 10:25(15)O5/6 7/1P, 10:25(15)O4P, 10:54(6)L1-6G, 11:25(12)P, 11:50(4), 12:03(2)U, 12:10(8)5, 12:14(5)WLg1-7, 12:51(2)U1567, 13:06(2)U, 13:42(2)UA1-6, 13:54(5)WLg1-7, 14:14(2)U, 14:24(5)WL1-7, 14:30(11/12)U, 14:59(5)WLg(S)1-7, 15:04(6)L, 15:22(12)F, 15:31(5)WLg(S)1-7, 15:44(6)L, 16:03(9)BUm(u), 17:10(12)NBm, 17:20(16)7, 17:20(16)6-1O, 17:39(5)WLg(S)1-7, 18:31(2)U567, 19:01(2)U, 19:31(2)U
LUBLIN Bełcząc - Czemierniki 2 5:15(5)DW1-6, 8:00(12)F, 9:00(12)F, 11:22(5)LW, 13:47(5)DW1-6
LUBLIN Wygnagnów - Ostrówek Kol. 2 4:30(5)DW1-5
LUBLIN Czemierniki 2 5:34(1)L, 6:04(1)L, 6:35(12)F, 7:30(8)1L, 10:39(1)L, 12:00(12)F, 12:44(1)L, 13:30(12)Ln, 15:09(1)L, 16:00(12)CN, 17:19(1)L
LUBLIN Kock 4 9:16(2)U, 10:15(2)U
LUBLIN Parczew 2 12:05(12)7N
ŁOSICE Międzyrzec Podlaski 3 12:18(8)1i, 18:20(8)5
ŁUKÓW Ulan 1 7:00(12)F, 9:20(9)S, 10:45(9)Anv, 12:00(9)S, 13:00(12)F, 15:20(12)NmB, 18:00(9)S
MIĘDZYRZEC PODLASKI Aleksandrówka - Drelów 3 6:30(12)FG
MIĘDZYRZEC PODLASKI Żakowola Stara - Drelów 3 14:15(12)FG
OLSZTYN Siedlce - Szczytno 1 9:45(11/12)Uł
OSTRÓWKI Branica -Wohyń 4 15:45(12)S
PARCZEW Czemierniki 2 14:40(12)FG
PARCZEW Niewęgłosz –  Such.-Woh. 2 15:30(12)FG
PARCZEW Bezwola - Milanów 4 10:30(12) N5,7, 13:10(12)FG
PARCZEW Branica - Milanów 4 6:55(12)S, 12:30(12)FG
PARCZEW Branica - Suchowola 4 11:40(12)FG, 14:20(12)NP, 14:20(12)FG, 20:59(12)5NP
PARCZEW Suchowola - Miłków 4 6:10(12)FG
PASZKI DUŻE Zabiele 4 6:37(12)FG
PLANTA Zbulitów- Lisiowólka 5 15:40(12)FG
RADZYŃ PODLASKI Brzostówiec 6 15:45(12)FG
RADZYŃ PODLASKI Branica - Planta 6 14:00(12)S
RADZYŃ PODLASKI Ulan - Borki 6 6:25(12)FGl, 8:25(12)FG
RADZYŃ PODLASKI Borki 6 12:55(12)FG, 14:50(12)FG
RZESZÓW Lublin - Kraśnik 2 13:55(7)UP
SOKOŁÓW PODLASKI Ulan - Siedlce 1 15:25(15)U, 17:25(15)O1P
SOKULE Kąkolewnica - Polskowola - Brzozowica 3 15:45(12)FG
STANISŁAWÓW Ulan - Sobole szkoła 5 13:20(12)S
STOCZEK ŁUKOWSKI Ulan - Łuków 1 16:25(9)Nn
STÓJKA Lichty - Czemierniki 4 15:30(12)S
SZPITAL   4 7:48(12)FG, 14:00(12)FG, 14:56(12)FG
TCHÓRZEW Czemierniki 5 15:45(12)FG
ULAN Sętki 6 08:50(12)+N
USTRZESZ WIEŚ   4 7:10(12)FG, 14:17(12)FG, 15:30(12)FG
WARSZAWA Łuków - Siedlce 1 7:20(17)dP, 10:35(17)N, 13:50(12)57NP, 15:50(12)NP7, 16:05(17)Pac, 16:05(17)PO, 17:05(17)OacP, 19:20(17)O7P
WARSZAWA Łuków (omija Siedlce) 1 4:04(1)L, 6:35(1)L, 7:34(1)L, 9:04(1)5-7L, 10:19(1)L, 12:09(1)L, 13:19(1)5-7L, 15:34(1)L, 16:44(1)L, 19:19(1)L
WŁADYSŁAWOWO Siedlce - Sokołów - Olsztyn - Gdańsk 1 17:25(15)O%P
WŁODAWA Wisznice 4 17:40(17)P, 19:35(17)Pa, 22:28(17)O7P
WŁODAWA Parczew 4 10:20(17)Pa, 11:56(17)1,6OP
WOHYŃ Lisiowólka 4 7:24(1)FG
WOHYŃ Branica 5 5:34(1)L1-5, 6:30(12)S, 6:44(1)L1-5, 7:54(1)L1-5, 10:04(1)L1-5, 12:04(1)L1-5, 14:04(1)L1-5, 15:34(1)L1-5,  17:19(1)L1-5
WOLA OSOWIŃSKA Bedlno - Sobole 1 15:40(12)F
WÓLKA ZDUNKÓWKA Suchowola 5 6:45(12)S
WRZOSÓW Paszki 6 15:40(12)FG
WYGNANÓW Czemierniki  5 16:15(12)S
OZNACZENIA PRZEWOŹNIKÓW:

 

1.   AFARBUS, informacja: 667 833 633

2.   BP Tour, informacja: 607 777 742607 777 76681 745 43 43

3.   Kazimierz Chabros, ul. Ogrodowa 20, 24-170 Kurów

4.   GLOBO Transport, informacja: 600 700 388

5.   UT Jerzy Kostrzewa, informacja 602 797 137

6.   OLATRANS, informacja: 504 258 802

7.   PKS Białystok, informacja: 703 203 200

8.   PKS Łosice, informacja: 83 357 32 47

9.   PKS Łuków, informacja: 25 798 26 46

10. PKS Międzyrzec Podlaski, informacja: 83 371 48 43

11. PKS Olsztyn, informacja: 703 203 001

12. PKS Radzyń Podlaski S.A., informacja: 83 352 92 65, 83 352 92 61

13. PKS Rzeszów S.A.

14. PKS Siedlce, informacja: 501 592 053, 25 632 29 91

15. PKS Sokołów, informacja: 25 781 26 52

16. Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o., informacja: 703-402-622

17. PKS Włodawa, informacja: 82 572 46 50

18. UT Tomasz Skowronek, informacja: 81 747-67-17

 
Rozkład zaktualizowano: 14.10.2013 r. / opracowanie: iledzisiaj.pl