Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 czerwca 2015 imieniny: Emilii, Lucyny

01

wrz

2010

"OPINIE" - nowy tygodnik w Radzyniu

Mariusz Szczygieł   

OPINIE - TYGODNIK - LUDZIE - WYDARZENIA

 

Już w najbliższy poniedziałek (6 września br.) do naszych rąk trafi nowy, radzyński tygodnik "OPINIE".

Nowy tytuł, nowy pomysł na lokalną prasę, świeże spojrzenie, zapał i zaangażowanie, ale sprawdzeni ludzie- oto przepis na to wydawnictwo. Czy w Radzyniu potrzebna jest nowa gazeta? Czy znajdzie odbiorców? Czy będzie podobna, czy jednak różna od istniejącego już w tygodnika z czerwonym napisem, który nawet listonosz przyniesie nam do domu? Już teraz wyraźcie swoje opinie na ten temat w komentarzach.

O kilka słów poprosiliśmy Redaktor Naczelną "OPINII" Monikę Dudzik:

"Drodzy Czytelnicy!

Radzyń Podlaski jest miastem dosyć specyficznym, a jednocześnie z wielu powodów interesującym, co odnosi się to także do lokalnego rynku wydawniczego. Pojawia się przy tej okazji pytanie o sens istnienia tutaj kolejnej gazety. Mnóstwo osób do tego tematu odnosi się z rezerwą i dystansem. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, niemniej jednak gdyby nie głębokie przekonanie, że w naszym powiecie jest miejsce na jeszcze jeden tytuł prasowy, tygodnik OPINIE by nie powstał. Mamy nadzieję, że z czasem pozyskamy sobie Wasze zaufanie.

OPINIE ukazywać się będą w każdy poniedziałek i poruszać sprawy związane z miastem oraz powiatem. Pragniemy, aby przedstawiane na naszych łamach informacje uwzględniały różne punkty widzenia i były zaprezentowane w sposób solidny oraz rzetelny, o co zadbają nasi dziennikarze. Zamierzamy wsłuchiwać się w Wasze problemy oraz interweniować tam, gdzie nasza pomoc jest nieodzowna. Zapewniamy, że na naszych łamach nie zabraknie Waszego głosu.

Pragniemy tworzyć gazetę, w której przeczytacie o tym, co jest dla Was ważne. Liczymy na współpracę, do której zachęcamy zarówno indywidualne osoby, jak i instytucje, organizacje oraz firmy. Jesteśmy przekonani, że wyjdzie to z korzyścią dla wszystkich – a w głównej mierze dla Czytelników."

Odpowiadając na apel Naczelnej, przyłączamy się do współpracy z "OPINIAMI" :)

 

Komentarze  

 
#1 Coś nowegoM21 2010-09-01 12:55
:-) ja z chęcią podejmę współpracę :) :-)
 
 
#2 Warto zacząćmsn 2010-09-01 15:13
Warto zaczynać jeśli ma się wizję tego, co chce się robić. Z tekstu Redaktor Naczelnej wynika, że jest i wizja, i realizujący ją ludzie. Dodajmy rozeznanie potrzeb lokalnej społeczności oraz.... wiele koniecznych elementów :) ...i wyjdzie ciekawy produkt.
Powodzenia!
 
 
#3 RE: "OPINIE" - nowy tygodnik w Radzyniupolak8 2010-09-01 15:26
Po ile bedzie mozna go zakupic?Pierwszy egzemplarz będzie bezpłatny czy nie?Będzie go mozna spotkac w kazdym sklepie?
 
 
#4 hmmMrcel 2010-09-01 15:33
Dla mnie z tego tektstu nic nie wynika. Tekst jak tekst. Na razie wygląda to na Wspolnota 2 tylko ze z innym napisem i kolorem. No nic życzę wam powodzenia i profesjonalizmu bo tego brakuje w Radzyniu i gazetom które są obecnie na rynku jak i większości przedsiębiorcom. Mam nadzieje ze bedzie to gazeta prowadzona przez kompetentne osoby a nie przez osoby ktore sie dopiero ucza. A i najwazniejsze NIE POTRZEBA NAM KOLEJNEGO '''FAKTU'' jest nim Wspolnota bleee pozdrawiam Mrcel
 
 
#5 "OPINIE"Przemek 2010-09-01 21:00
Jak dla mnie redakcja "OPINIE" powinna w pewniej mierze postawić na ogłoszenia, a w szczególności ogłoszenia o pracę. Wiem, że nie jest to prosta sprawa zebrać w naszym regionie ogłoszenia związane z ofertami pracy dla osób które jej poszukują ale w tym tkwi setko sprawy. Sam jako osoba poszukująca pracy na pewno skorzystał bym z tego.
 
 
#6 opinie jest o.k.janek 2010-09-01 23:43
Pokażcie coś nowego, a ludzie to kupią. Nowe jest trendy. Wspólnota jest "omszała" Grot jak to Grot, Radzynianka light to może macie szansę - powodzenia :roll:
 
 
#7 FAKTYanonim 2010-09-02 09:55
Ja wolę FAKTY, o p i n i ę sam sobie wyrobię o sprawie. Nie ma w Radzyniu człowieka opiniotwórczego, z którego opinią należałoby się bezkrytycznie zgadzać i co najgorsze, pracującego w OPINIACH!
 
 
#8 to tylko jaanonim 2010-09-04 21:29
Ludziska, boicie się własnego cienia, jak to stwierdził pan Wałęsa. I o czym "JA" ma z wami rozmawiać? Moje pchły są bardziej resocjalizowane. Dla was ważne są stołki, jakieś przedszkola, szkółki, klepanie po [***], dotacje dla nierobów, dokładanie do garów niereformowalnych istot.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.