Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 6 października 2015 imieniny: Petra, Fryderyka, Artur

01

wrz

2010

"OPINIE" - nowy tygodnik w Radzyniu

Mariusz Szczygieł   

OPINIE - TYGODNIK - LUDZIE - WYDARZENIA

 

Już w najbliższy poniedziałek (6 września br.) do naszych rąk trafi nowy, radzyński tygodnik "OPINIE".

Nowy tytuł, nowy pomysł na lokalną prasę, świeże spojrzenie, zapał i zaangażowanie, ale sprawdzeni ludzie- oto przepis na to wydawnictwo. Czy w Radzyniu potrzebna jest nowa gazeta? Czy znajdzie odbiorców? Czy będzie podobna, czy jednak różna od istniejącego już w tygodnika z czerwonym napisem, który nawet listonosz przyniesie nam do domu? Już teraz wyraźcie swoje opinie na ten temat w komentarzach.

O kilka słów poprosiliśmy Redaktor Naczelną "OPINII" Monikę Dudzik:

"Drodzy Czytelnicy!

Radzyń Podlaski jest miastem dosyć specyficznym, a jednocześnie z wielu powodów interesującym, co odnosi się to także do lokalnego rynku wydawniczego. Pojawia się przy tej okazji pytanie o sens istnienia tutaj kolejnej gazety. Mnóstwo osób do tego tematu odnosi się z rezerwą i dystansem. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, niemniej jednak gdyby nie głębokie przekonanie, że w naszym powiecie jest miejsce na jeszcze jeden tytuł prasowy, tygodnik OPINIE by nie powstał. Mamy nadzieję, że z czasem pozyskamy sobie Wasze zaufanie.

OPINIE ukazywać się będą w każdy poniedziałek i poruszać sprawy związane z miastem oraz powiatem. Pragniemy, aby przedstawiane na naszych łamach informacje uwzględniały różne punkty widzenia i były zaprezentowane w sposób solidny oraz rzetelny, o co zadbają nasi dziennikarze. Zamierzamy wsłuchiwać się w Wasze problemy oraz interweniować tam, gdzie nasza pomoc jest nieodzowna. Zapewniamy, że na naszych łamach nie zabraknie Waszego głosu.

Pragniemy tworzyć gazetę, w której przeczytacie o tym, co jest dla Was ważne. Liczymy na współpracę, do której zachęcamy zarówno indywidualne osoby, jak i instytucje, organizacje oraz firmy. Jesteśmy przekonani, że wyjdzie to z korzyścią dla wszystkich – a w głównej mierze dla Czytelników."

Odpowiadając na apel Naczelnej, przyłączamy się do współpracy z "OPINIAMI" :)

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.