Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 stycznia 2017 imieniny: Fabian, Sebastian

Już niedługo

Nocny Turniej HEROES III image
Nocny Turniej HEROES III, 20.01.2017, 21:30, Stary Cap Pub & Restaurant
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Pomóż im!

Ósmy Kolor Tęczy
Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Reklama

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

Nocny Turniej HEROES III

  Nocny Turniej HEROES III
Kiedy:
20.01.2017 - 21.01.2017 21.30 - 03.00
Gdzie:
Stary Cap Pub & Restaurant - Radzyń Podlaski
Kategoria:
Turniej

Co roku na rozmaitych konwentach odbywają się turnieje. Łączy je wszystkie jedno - niesamowita atmosfera. Taką atmosferę postaramy się zorganizować już w te ferie w naszym miasteczku. Jako pierwszą turniejową potyczką będzie niezapomniana gra HEROES III Might&Magic :) Z pewnością każdy starszy i młodszy spotkał się z tym niezapomnianym tytułem :) Trzech najsilniejszych Heroes-ów rozegra finałową walkę na dużym ekranie, oraz zostaną uhonorowani za swą waleczność :) Tak więc jeśli nie macie planów na ten dzień to widzimy się na turnieju :) Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 511-581-651 do 18 stycznia. P.S. W miarę możliwości weźcie z sobą laptopy :)


Stary Cap Pub & Restaurant
Miejsce:
Stary Cap Pub & Restaurant

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.