Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 kwietnia 2024 imieniny: Marzeny, Klaudiusza

Wygrali najlepsi w swojej kategorii

Michał Maliszewski
środa, 12 sierpnia 2015 07:00

Podczas rozgrywekWczoraj (11 sierpnia) od godzin porannych radzynianie do lat 13 mieli okazję zmierzyć się w grze radzyńskiego twórcy Janusza Wlizło.

Conceptus jest już chyba znany całej społeczności radzyńskiej i mało który mieszkaniec naszego miasta nie spróbował swoich sił w tej grze. Zasady są bardzo proste, jednak sposób rozgrywki potęguje myślenie strategiczne. Jak określa twórca: - Gra jest podobna do szachów, lecz w swojej budowie odmienna.

W Otwartych Wakacyjnych Mistrzostwach Radzynia Podlaskiego dzieci do lat 13 wystartowało kilkunastu ochotników. Przy 4 stołach zawodnicy sprawdzali swoją technikę i przewidywalność ruchów przeciwnika. Po zaciętej walce pierwsze miejsce na podium zajął Cezary Goławski. Tuż za nim uplasował się Kacper Siemionek. Trzecie miejsce zajął Stanisław Krupa.

Zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom biorącym udział w turnieju serdecznie gratulujemy i w imieniu Janusza Wlizło zapraszamy na kolejne turnieje, które odbędą się niebawem.

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.