Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 kwietnia 2024 imieniny: Leona, Tymona

Finaliści konkursu Młody Mechanik 2015!

Wojciech Mackiewicz
czwartek, 26 marca 2015 19:35

Mechanicy biorący udział w konkursie z nauczycielamiUczniowie ZSP kolejny raz zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Tegoroczne eliminacje do Mistrzostw zgromadziły rekordowe 500 zespołów z całej Polski, tym większe gratulacje dla uczniów ZSP, którzy znaleźli się w 30 najlepszych ekip. Tym razem w IV edycji konkursu znalazło się aż sześciu uczniów tej placówki. Uczniowie startowali w dwuosobowych zespołach:

1.Damian Siwek (2ts) i Kamil Hryć (3ts) pod opieką mgr inż. Pawła Leszaka zajęli w eliminacjach 8 miejsce.

2.Marek Kowalik (3ts) i Bartek Kowalczyk (3ts) pod opieką mgr inż. Mariusza Antola zajęli 12 miejsce.

3.Rafał Bobruk (2ts) i Adam Kawka (2ts) pod opieką mgr inż. Wojciecha Mackiewicza zajęli 13 miejsce.

Z informacji zamieszczonych na stronie konkursu (www.mistrzostwamechanikow.pl), wiemy, że  finał IV edycji Mistrzostw w kategorii Młody Mechanik odbędzie się 10 kwietnia 2015 roku i będzie integralną częścią Motor Show organizowanego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Uczestnicy będą musieli wykazać się doskonałą wiedzą na temat mechaniki samochodowej oraz umiejętnościami, które przydają się podczas codziennej pracy mechanika. Rywalizację poprowadzi ceniony dziennikarz motoryzacyjny, Włodzimierz Zientarski.