Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 lutego 2017 imieniny: Bogusza, Macieja * 2009 - Polska pokonała w Radzyniu 3:0 drużynę Włoch w tenisa stołowego, Andrzej Tarkowski został prezesem "Orląt"

Już niedługo

WYSTAWA RIR image
WYSTAWA RIR, 25.02.2017, 17:00, Radzyńska Izba Regionalna
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Pomóż im!

Ósmy Kolor Tęczy
Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Reklama

Bezwola. Wypadek z udziałem cyklistki

Barbara Salczyńska-Pyrchla   
wtorek, 03 stycznia 2017 12:01

Na miejscu zdarzeniaWczoraj, 2 stycznia br. około godz. 16:45 w miejscowości Bezwola, na drodze krajowej K-63 kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter, na prostym odcinku drogi, najechał na jadącą w tym samym kierunku 47-letnią rowerzystkę.

Autem kierował 23-letni mieszkaniec powiatu radomskiego. W chwili zdarzenia kierujący pojazdem był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem, natomiast kierująca rowerem znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Tu urządzenie wykazało 0,8 promila alkoholu w jej organizmie. W wyniku wypadku cyklistka doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominają również, że rowerzyści i piesi to niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Jest to grupa najbardziej narażona na udział i tragiczne konsekwencje wypadków drogowych.

 

Komentarze  

 
-3 #1 No nie!gustaw75 2017-01-04 15:30
A ja się pytam! Gdzie w tym czasie byli jej rodzice?!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.