Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 6 lipca 2015 imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

Pomóż im!

Ósmy Kolor Tęczy
Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Reklama

06

lip

2015

Bezwola. Zaśnięcie prawdopodobną przyczyną wypadku

Michał Maliszewski   

Samochód po zderzeniuRadzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj o koło godz. 1:40 w nocy, na drodze K-63, w Bezwoli.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Audi, 26-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego zjechał na pobocze, po tym auto uderzyło w przydrożne drzewo.  Razem z kierującym podróżowało 4 pasażerów, w tym 1,5 roczne dziecko. Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu doznały obrażeń ciała i przewiezione zostały do szpitala.

 

29

cze

2015

Radzyń Podlaski. Boso przez pola uciekając od konsekwencji kradzieży

Michał Maliszewski   

Ukradziony samochód Noc w policyjnym areszcie spędził 20-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego.

Wczoraj po godzinie 20:00 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany, że na jednej z ulic doszło do kradzieży samochodu osobowego marki Volkswagen. Kiedy policjanci dotarli na miejsce ustalili, że sprawca wykorzystując chwilową nieobecność właściciela i fakt, że w samochodzie znajdowały się kluczyki, odjechał jego autem.

 

29

cze

2015

Radzyń Podlaski, Wjechała skuterem w ogrodzenie, a następnie schowała się w szafie

Michał Maliszewski   

Zniszczone ogrodzenieWczoraj, chwilę po godzinie 14:00 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany, że na ul. Wojska Polskiego w Radzyniu Podlaskim kierująca skuterem wjechała w ogrodzenie posesji, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia.

Zgłaszająca podała  mundurowym rysopis kobiety oraz jej imię. Podała również kolor włosów kierującej, gdyż ta nie miała kasku ochronnego.Funkcjonariusze bez najmniejszego problemu ustalili pełne personalia kierującej. Dzięki posiadanym informacjom dotarli też do miejsca, gdzie przebywała. Wówczas okazało się, że 31-latka próbowała uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny chowając się przed stróżami prawa w szafie.

 

25

cze

2015

Kolejni oszukani metodą na wnuczka

Michał Maliszewski   

PolicjaWczoraj około godz. 9:30 na telefon stacjonarny małżeństwa zadzwonił mężczyzna, który podał się za ich wnuka.

Podczas rozmowy z 74-latką podał informacje, które uwiarygodniły jego wersję. Mężczyzna poprosił o pieniądze, które potrzebne mu były na zakup mieszkania w okazyjnej cenie. Poinstruował ich również, w jaki sposób należy przekazać gotówkę. Po wykonaniu przez pokrzywdzoną błyskawicznego przekazu pocztowego „fałszywy wnuczek” zakazał rozłączenia się z nim. Twierdził, że po południu przyjedzie i sam wyjaśni wszystkie okoliczności tej nietypowej prośby o pieniądze. Kiedy nie skontaktował się o określonej godzinie, pokrzywdzona sama wykonała połączenie. Wówczas okazało się, że padła ofiarą oszustów, gdyż wnuczek o żadną pomoc finansową nie prosił. Teraz oszusta szuka policja.

 

25

cze

2015

Poizdów. Skradzione auto wróci do swojego właściciela

Michał Maliszewski   

Odzyskany Ford FocusDzisiaj około godz. 0:40 w miejscowości Poizdów, radzyńscy kryminalni dokonali zatrzymania samochodu osobowego marki Ford.

Z informacji operacyjnych jakie posiadali wynikało, że auto może pochodzić z przestępstwa. Kierujący samochodem mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności, uciekając przed zatrzymującym go radiowozem. Nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe dawane przez policjantów. Po zatrzymaniu auta, okazało się, że za kierownicą siedzi 45-letni mieszkaniec gm. Wohyń.  Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

 

24

cze

2015

Domaszewnica. Rowerem prosto pod nadjeżdżające auto

Michał Maliszewski   

Miejsce zdarzeniaDo wypadku doszło wczoraj około godz. 8:20 w miejscowości Kolonia Domaszewnica.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem 80-letni mieszkaniec gm. Ulan doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Opel. Mężczyzna wyjeżdżając z drogi gruntowej wjechał wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu.  Autem kierował 31-letni mieszkaniec Łukowa. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło wykonane przez policjantów badanie.

 

23

cze

2015

Rozmowa z policjantem zapobiegła tragedii

Michał Maliszewski   

DyżurnyProfesjonalnie przeprowadzona przez pomocnika oficera dyżurnego rozmowa z desperatem prawdopodobnie zapobiegła tragedii.

Wczoraj po godz. 15:00 na numer alarmowy radzyńskiej komendy zadzwonił mężczyzna. Rozmówca łamiącym się głosem powiedział, że podciął sobie żyły. Następnie przerwał połączenie nie podając żadnych danych personalnych ani miejsca, w jakim przebywa. Po kilku nieudanych próbach nawiązania połączenia pomocnik oficera dyżurnego ponownie skontaktował się z mężczyzną. Determinacja funkcjonariusza oraz jego opanowanie w trakcie prowadzonej rozmowy pozwoliły na uzyskanie od rozmówcy cennych informacji. Policjant ustalił miejsce, w którym aktualnie 35-latek przebywa.

 

20

cze

2015

Grabowiec. Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką

Michał Maliszewski   

Zderzenie w Grabowcu Radzyńska policja ustala szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 12:00 na krajowej 19-ce w miejscowości Grabowiec.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki MAN z cysterną, 40-letni mieszkaniec Ukrainy, na łuku drogi najechał na tył poprzedzającego go pojazdu. Drugim samochodem marki DAF z cysterną kierował 51-letni obywatel Ukrainy.

 

18

cze

2015

Skoki. Przewrócił się na skuterze. Trafił do szpitala

Michał Maliszewski   

SkuterDo zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 15:00 w miejscowości Skoki, na drodze Czemierniki – Świerże.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem marki Aprilia, 19-letni mieszkaniec gm. Czemierniki zjechał na prawe pobocze, po czym skuter przewrócił się na jezdnię. Jak oświadczył młodzieniec, zjechał on na pobocze, gdyż chciał ułatwić wykonanie manewru wyprzedzającemu go pojazdowi.

W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy, co potwierdziło wykonane przez mundurowych badanie. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

17

cze

2015

Ulan i Borki. Ujęto kłusowników

Michał Maliszewski   

Znalezione narzędzia do kłusownictwaRadzyńscy policjanci wspólnie ze strażnikami Państwowej Straży Łowieckiej na terenie dwóch gospodarstw ujawnili przedmioty służące do kłusownictwa.

Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że mogą się tam znajdować przedmioty służące do kłusownictwa oraz nielegalnej produkcji alkoholu. Na miejscu policjanci potwierdzili te informacje. W pomieszczeniach gospodarczych 65-letniego mieszkańca gm. Borki ujawnili 6 linek stalowych tzw: „wnyki” oraz dwa sznury do nielegalnego połowu ryb.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 71