Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 sierpnia 2014 imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek

20

sie

2014

Zgubiłeś rower? Jest na komendzie!

Michał Maliszewski   

PolicjaRadzyńscy policjanci poszukują właściciela roweru, marki Kross. Jeśli zgubiłeś lub utraciłeś jednoślad zgłoś się po jego odbiór.

Rower został znaleziony przy ul. Jagiellończyka w Radzyniu Podlaskim. Osobę, która zagubiła lub też utraciła rower i jest w stanie potwierdzić prawo własności do niego prosimy o kontakt. Bliższe informacje pod numerem telefonu (0-83) 35 12 251 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, ul. Warszawska 100a.

 

19

sie

2014

Biała. Brutalna napaść w lesie

Michał Maliszewski   

PolicjaW niedzielę, 17 sierpnia około godziny 15-stej przy drodze krajowej nr 63 w pobliżu lasu między miejscowościami Biała i Ulan jadący samochodem człowiek zauważył kobietę znajdującą się na poboczu.

Okazało się, że kobieta została napadnięta przez 30-letniego mężczyznę gdy spacerowała po lesie. Poszkodowanej udało się dojść do szosy. Tam zauważył ją kierowca jadący tą drogą i od razu powiadomił policję. Jeszcze tego samego dnia około godziny 20-stej sprawca został zatrzymany.

 

19

sie

2014

Radzyń. Instruktor nauki jazdy ujął pijanego kierowcę

Michał Maliszewski   

PolicjaJak poinformowała nas rzecznik KPP Barbara Salczyńska do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 14.00 na ulicy Kościuszki w Radzyniu Podlaskim.

Dyżurny radzyńskiej komendy uzyskał informację, iż instruktor nauki jazdy ujął sprawcę kolizji. Policjanci, którzy dotarli na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 56-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego kierując osobowym oplem na ul. Gwardii uderzył lusterkiem w zaparkowany pojazd nauki jazdy powodując w nim uszkodzenia. Po tym zdarzeniu, sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

 

17

sie

2014

Wohyń. Zastrzelił psa z wiatrówki

Michał Maliszewski   

Sygnał policyjnyZarzut z ustawy o ochronie zwierząt usłyszał w czwartek 33-letni mieszkaniec gminy Wohyń. Mężczyzna dzień wcześniej postrzelił z wiatrówki psa należącego do sąsiada.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w miejscowości Ostrówki. Przed godz. 22:00 do dyżurnego radzyńskiej jednostki zadzwonił mężczyzna, który oświadczył, że sąsiad zastrzelił z wiatrówki psa należącego do jego zięcia. Patrol, który udał się na miejsce zgłoszenia potwierdził tę informację. Z relacji zgłaszającego oraz świadków całego zdarzenia wynikało, że jadący rowerem mężczyzna w pewnym momencie zatrzymał się i strzelił w kierunku znajdującego się na drodze zwierzęcia. Mężczyzna oddał jeden strzał i odjechał. W wyniku postrzału zwierzę zdechło.

 

15

sie

2014

Kąkolewnica. Ciężarówka potrąciła rowerzystę

Mariusz Szczygieł   

Białoruski MAN po zderzeniuW piątek 15 sierpnia br. w Kąkolewnicy ciężarówka potrąciła pijanego rowerzystę.

Do wypadku doszło o 21 przy stacji paliw. Ciężarowy MAN, kierowany przez białoruskiego kierowcę jechał w stronę Międzyrzeca Podlaskiego. Przy wjeździe na stację paliw uderzył w rowerzystę, który przejeżdżał w tym miejscu na drugą stronę ulicy. W wyniku zderzenia rowerzysta i jego pojazd znaleźli się w rowie, po czym kierujący jednośladem został przewiezony do radzyńskiego szpitala. 

 

14

sie

2014

Radzyń Podlaski. Pożar domu przy ul. Warszawskiej

Michał Maliszewski   

Strażacy w akcjiO godzinie 13.16 do radzyńskiej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o tym, że zaczął palić się strych w drewnianym budynku mieszkalnym przy ulicy Warszawskiej.

W gaszeniu domu brały udział 4 jednostki – dwie z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej oraz OSP z Żabikowa i Branicy.  Poszkodowanych nie było. Akcja gaszenia trwała 1 godzinę i 10 minut.

 

13

sie

2014

Włamywacz recydywista zatrzymany

Michał Maliszewski   

Sygnał policyjny30-letni mieszkaniec Radomia wpadł w ręce policjantów przed kilkoma dniami nad morzem zatrzymany został za prawdopodobne posiadanie środków odurzających.

Jak poinformowała nas rzecznik KPP Barbara Salczyska, mężczyzna był w zainteresowaniu także policjantów z Radzynia Podlaskiego i Białej Podlaskiej. Radzyńscy kryminalni, osadzili 30-latka w policyjnym areszcie. Policjanci udowodnili mieszkańcowi Radomia włamania do automatów w miejscowości Kąkolewnica. Sprawca za pomocą urządzenia elektronicznego przełamał zabezpieczenia automatu i wypłacił z niego 2 500 zł.

 

09

sie

2014

Radzyń. Zaskakujący finał poszukiwań mężczyzny

Michał Maliszewski   

Sygnał policyjnyW czwartek późnym wieczorem do radzyńskiej komendy zgłosiła się mieszkanka gminy Radzyń Podlaski.

Kobieta zgłosiła zaginięcie konkubenta, który - jak wynikało z uzyskanych informacji - może popełnić samobójstwo. Wczoraj i dzisiaj prowadzone były działania poszukiwawcze. Dzięki nim już dzisiaj policjanci ustalili, gdzie przebywa 28-latek. Został odnaleziony cały i zdrowy. Okazało się również, że w zaroślach, w których przebywał mężczyzna znajdował się rower. Funkcjonariusze ustalili, że został przez niego skradziony w nocy ze środy na czwartek spod jednego z radzyńskich bloków. Kobieta rozpoznała i odzyskała swoją własność, natomiast 28-latek został ukarany mandatem za popełnione wykroczenie.

 

09

sie

2014

Ulan. Wywróciła się cieżarówka

Mariusz Szczygieł   

Ciężarówka na bokuNa zakręcie w Ulanie wywróciła się ciężarówka wioząca zboże. 

Jak ustalili policjanci, przyczyną wywrotki była nadmierna prędkość pojazdu na łuku drogi. Do zdarzenia doszło po godz. 5 rano. Kierowca na szczęście wyszedł z kabiny o własnych siłach, z niewielkimi otarciami. 

Jak pamiętacie, to nie pierwsze takie zdarzenie w tym miejscu.

 

06

sie

2014

Borki. Zlikwidowali plantację marihuany

Michał Maliszewski   

Znalezione konopieWczoraj radzyńscy kryminalni ujawnili na terenie gminy Borki nielegalną plantację konopi indyjskich.

Ponad 300 krzaków konopi indyjskich rosło przy ogródku z warzywami. Rośliny miały do 160 centymetrów wysokości. Podczas przeszukania posesji należącej do właściciela uprawy policjanci ujawnili prawie 400 gram suszu marihuany.

Za uprawę i posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowie 34-letni mieszkaniec gminy Borki.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 57