Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 września 2014 imieniny: Faustyny, Filipiny

17

wrz

2014

Radzyń. Potrącenie motocyklisty w centrum

Michał Maliszewski   

Miejsce wypadkuDzisiaj (17.09) o godzinie 7.57 na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z Chomiczewskiego doszło do potrącenia motocyklisty.

Według wstępnych ustaleń policji kierujący skuterem jechał ulicą Warszawską w stronę kościoła Św. Trójcy, natomiast kierowca samochodu marki Toyota zamierzał skręcić w ulicę Chomiczewskiego. Właściciel auta najprawdopodobniej nie zauważył nadjeżdżającego pojazdu i uderzył go powodując kolizję.

 

16

wrz

2014

Ulan. Wjechał w furmankę bo oślepiło go słońce

Michał Maliszewski   

Roztrzaskana furmankaDzisiaj (16.09) przed godziną 17.00 w miejscowości Ulan Majorat, niedaleko kościoła skoda zderzyła się z furmanką.

Jak wstępnie ustalili radzyńscy policjanci kierujący skodą podróżował wraz z pasażerem w kierunku Radzynia Podlaskiego. Po wyjściu z zakrętu prawdopodobnie trafił na rażące słońce, przez co nie zauważył mężczyzny jadącego na furmance. Kierowca samochodu marki Skoda wjechał w tył wozu niszcząc go. Mężczyzna poruszający się furmanką został przewieziony do szpitala. Podróżującym samochodem osobowym nic się nie stało.

 

13

wrz

2014

Akcja „Bezpieczny pieszy” na radzyńskich drogach

Michał Maliszewski   

Policja16 i 24 września na terenie powiatu radzyńskiego policjanci z radzyńskiej komendy będą sprawdzali, czy pieszy poruszający się poza terenem zabudowanym posiada odblask.

Akcja „Bezpieczny pieszy” będzie trwała dwa dni. Mundurowi będą egzekwowali elementy odblaskowe od osób poruszających się po zmierzchu poza terenem zabudowanym w związku z prawem o ruchu drogowym Art. 11 ust. 4a.

 

11

wrz

2014

Radzyń Podlaski. Potrącenie rowerzystki

Michał Maliszewski   

Na miejscu zdarzeniaDzisiaj (11.09) około godziny 13.30 zdarzył się wypadek z udziałem rowerzysty oraz samochodu osobowego.

Według wstępnych ustaleń radzyńskiej policji rowerzystka jechała chodnikiem w kierunku miasta natomiast kierujący samochodem marki Kia jechał w stronę ronda WiN. Właściciel koreańskiego auta skręcał na parking pod Urzędem Skarbowym i najprawdopodobniej nie zauważył jadącej chodnikiem kobiety. Doszło do zderzenia w wyniku którego rowerzystka została przewieziona do szpitala.

 

05

wrz

2014

Ostrówki. 20-latek w ciężkim stanie po zderzeniu z drzewem

Michał Maliszewski   

Wypadek w OstrówkachDzisiaj (5.09) około godziny 10.00 w miejscowości Ostrówki zdarzył się wypadek.

20-latek wyjeżdżający z Ostrówek w stronę Wohynia z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w pobliskie drzewo. Poszkodowany mieszkaniec gminy Wohyń w stanie ciężkim trafił do szpitala. Na miejscu policjanci ustalają wszelkie szczegóły zdarzenia.

 

29

sie

2014

19-stka była zablokowana. Zderzyły się dwa samochody

Mariusz Szczygieł   

Audi po zderzeniuZablokowane było skrzyżowanie drogi krajowej nr 19 z ulicą Kleeberga.

Około 19 skrzyżowanie to próbował opuścić kierowca nissana. Wykonując manewr nie udzielił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu od strony Lublina audi, które wbiło się w bok jego pojazdu. Do szpitala zostały odwiezione 2 osoby podróżujące japońskim autem. Kierowca audi wyszedł ze zderzenia bez urazów. 

Droga była zablokowana. Ruch kierowany był wahadłowo. 

 

27

sie

2014

Tchórzew. Zjechał na pobocze i potrącił pieszą

Michał Maliszewski   

PolicjaRadzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj, po godz. 15 na drodze K- 19 w miejscowości Tchórzew.

Jak poinformowała nas rzecznik radzyńskiej KPP Barbara Salczyńska - kierujący samochodem osobowym marki VW, 32-letni mieszkaniec Lublina potrącił stojącą na poboczu pieszą. Mężczyzna prawdopodobnie chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem zjechał na prawe pobocze, a następnie pobocze drogi gminnej, gdzie najechał na stojącą kobietę. Pieszą okazała się 43-letnia mieszkanka gminy Borki. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i przewieziona została do radzyńskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

27

sie

2014

Radzyń. Odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków

Michał Maliszewski   

PolicjaW ubiegły weekend radzyńscy kryminalni zatrzymali do kontroli pojazd, w którym przebywał 35-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego.

W trakcie kontroli policjanci ujawnili u niego środki odurzające. Narkotyki znajdowały się również w saszetce leżącej w aucie. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie amfetaminę, z której sporządzić można ponad 220 porcji dilerskich oraz niewielkie ilości marihuany. Razem ze środkami odurzającymi znajdowała się mała waga elektroniczna. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do wyjaśnienia zatrzymane zostały także dwie osoby przebywające razem z mężczyzną w aucie.

 

26

sie

2014

Radzyń. Skatowali psa do stanu agonalnego

Michał Maliszewski   

PolicjaWczoraj po południu dyżurny radzyńskiej komendy odebrał zgłoszenie od mieszkanki miasta.

Kobieta prosiła o pomoc. Z jej relacji wynikało, że przy ul. Wisznickiej w Radzyniu Podlaskim, na polu kukurydzy, znajduje się pobite i ranne zwierzę. Jak ustalili policjanci mieszkanka miasta widziała dwóch mężczyzn, którzy na sznurku ciągnęli psa. Kiedy kobieta zaczęła krzyczeć porzucili zwierzę i uciekli.

 

26

sie

2014

Czemierniki. Rowerzysta w szpitalu w wyniku potrącenia

Michał Maliszewski   

Policja - uwaga wypadekWczoraj przed godziną 22.00 w miejscowości Czemierniki został potrącony rowerzysta.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy Policji poszkodowany jechał rowerem z centrum Czemiernik w kierunku Lublina. Za nim podążał kierujący oplem astrą. W czasie wyprzedzania rowerzysta wjechał przed niego i kierowca auta uderzył go w tylne koło. Rowerzysta trzymał w ręku parasol przez co najprawdopodobniej stracił równowagę i wpadł prosto pod koła samochodu. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem mężczyzna został przewieziony do szpitala.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 58