Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 listopada 2014 imieniny: Flora, Jan, Roman

22

lis

2014

Bezwola. Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Michał Maliszewski   

Wypadek w BezwoliOkoło 12.30 w miejscowości Bezwola doszło do wypadku drogowego.

47-letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica podróżujący samochodem marki Volkswagen jechał w stronę Wohynia, natomiast rowerzysta poruszał się w przeciwnym kierunku. Prawdopodobnie 80-latek jadący rowerem zjechał na przeciwległy pas ruchu i po tym nastąpiło zderzenie.

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący rowerem.

 

22

lis

2014

Zapraszamy na debatę społeczną

Michał Maliszewski   

Policjanci zapraszają na debatę społecznąKomendant Powiatowy Policji w Radzyniu Podlaskim zaprasza mieszkańców powiatu na otwartą debatę społeczną na temat "Poziomu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu radzyńskiego".

Debata odbędzie się w dniu 24 listopada o godz. 17.00 w Zespole Szkół w miejscowości Kąkolewnica, ul. Szkolna 4.

Tematy, które poruszone będą podczas spotkania:

 

12

lis

2014

Radzyń Podl.: Odpowie za kradzież samochodu

Michał Maliszewski   

PolicjaW miniony poniedziałek przed południem dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany, że na stacji paliw w miejscowości Biała, doszło do kradzieży pojazdu.

Na miejscu okazało się, że nieznany sprawca wykorzystując  chwilową nieuwagę właściciela skradł stojący tam samochód marki Volkswagen. Wewnątrz znajdowały się kluczyki i dokumenty pojazdu. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę około 16 tys. złotych. Niestety nie był w stanie podać kierunku ucieczki sprawcy.

 

04

lis

2014

Radzyń Podl: Nietrzeźwy kierowca autobusu

Michał Maliszewski   

PolicjaWczoraj od wczesnych godzin porannych na terenie powiatu radzyńskiego trwła akcja "trzeźwy poranek".

W trakcie działań policjanci kontrolowali kierujących, zwracając szczególną uwagę na stan trzeźwości. Około godz. 7. 35 na ul. Lubelskiej w Radzyniu Podlaskim policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli autobus. Kierowca przewoził 40 pasażerów na trasie Bełcząc-Radzyń Podlaski. Pasażerami auta była młodzież jadąca do radzyńskich szkół. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu.

 

26

paź

2014

Czemierniki. Policjanci znaleźli w lesie las marihuany

Mariusz Szczygieł   

Jeden z krzaków konopiiRadzyńscy kryminalni zlikwidowali trzy plantacje konopi indyjskich.

W piątek policjanci z Radzynia Podlaskiego ujawnili trzy nielegalne plantacje konopi indyjskich, które uprawiane były w lesie. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że to dwaj 27-letni mieszkańcy gminy Czemierniki zajmują się nielegalnym procederem. Ich informacje potwierdziły się. Na terenie kompleksu leśnego w miejscowości Czemierniki policjanci zabezpieczyli łącznie 31 dorodnych sięgających 2-3 metrów krzaków konopi. Do sprawy zatrzymano Kamila W. i Łukasza G.

 

24

paź

2014

Biała. Potrącenie rowerzystki - zmarła w szpitalu

Michał Maliszewski   

Rower po wypadkuRadzyńska policja ustala szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj nad ranem na K-63 w miejscowości Biała.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, 31-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego potrącił jadącą przed nim rowerzystkę. Jednośladem kierowała 53-letnia mieszkanka gm. Biała. Kobieta doznała obrażeń ciała i w stanie ciężkim przewieziona została do radzyńskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że kierujący samochodem w chwili zdarzenia był trzeźwy, natomiast od rowerzystki została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Kierująca rowerem kobieta w wyniku poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia apelując o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

23

paź

2014

Ulan. Obywatelskie ujęcie nietrzeżwego kierującego

Michał Maliszewski   

Zatrzymany kierującyObywatelskim ujęciem zakończyła się podróż dla 54-letniego mieszkańca Radzynia Podlaskiego.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 17.00 w miejscowości Ulan Mały. Oficer dyżurny radzyńskiej jednostki otrzymał informację o ujęciu przez obywatela nietrzeźwego kierującego. Natychmiast skierowani zostali tam policjanci. Na miejscu okazało się, że chwilę przed ich przyjazdem mężczyzna uciekł. Zgłaszający dokładnie opisał wygląd i ubiór sprawcy, dodając ze podejrzenia wzbudził sposób jazdy mężczyzny.

 

20

paź

2014

Brzostówiec. Nietrzeźwy i bez uprawnień kierował autem

Michał Maliszewski   

PolicjaZa kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 30-letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 17.00 w miejscowości Brzostówiec. Pełniący tam służbę patrol, zatrzymał do kontroli drogowej samochód osobowy marki Fiat. Podczas kontroli policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol. Po przebadaniu 30-latka okazało się, że jest pijany. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo w czasie kontroli mundurowi ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem, a auto nie jest jego własnością.

 

18

paź

2014

Radzyń. Pracownica banku przywłaszczyła 280 tysięcy złotych klientów placówki!

Michał Maliszewski   

PolicjaRadzyńscy policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 24-letnią mieszkankę gminy Radzyń Podlaski.

Jak ustalili, kobieta będąc pracownicą jednej z radzyńskich placówek bankowych, przywłaszczyła na jego szkodę pieniądze o łącznej wartości niemal 280 tys. złotych. Pieniądze te  zgromadzone były na kontach klientów. 24-latka, posiadając dostęp do rachunków, dokonywała z nich wypłat gotówki. Następnie, aby ukryć niedobory kasowe, podrabiała dokumenty kasowe wpłat i wypłat środków finansowych tych klientów.

 

18

paź

2014

Radzyń Podlaski. 78-latek potrącił 16-latka

Michał Maliszewski   

Miejsce potrąceniaJak poinformowała nas rzecznik KKP, Barbara Salczyńska do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.30 na ul. Wyszyńskiego w Radzyniu Podlaskim.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat, potrącił przechodzącego przez ulicę pieszego. Autem kierował 78-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego natomiast drugim uczestnikiem zdarzenia okazał się 16-latek z Radzynia Podlaskiego.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 60